asortiment-budivelnikh-tovariv.cms.webnode.com.ua Утеплення будинків в Тернополі і області якісними матеріалами.

Про нас

З першими холодами слід задуматись про те, як би утеплити свій будинок. Адже ми постійно боремося за те, щоб в будинку зберегти тепло, тому що в більшості будівель втрати тепла просто величезні. Тут на допомогу прийде утеплення фасаду будівлі, яке виконується із застосуванням різних матеріалів і різних технологій.

Наша компанія допоможе Вам у виборі якісного утеплювача, також ми надамо професійні консультації по утепленню, а наші майстри якісно виконають роботи по утепленню і оздобленню фасаду. Використовуємо власне риштування! Пропонуємо також широкий вибір всіх фасадних матеріалів, виїзд спеціалістів для замірів.     Наша компанія також пропонує якісні матеріали такого виробника як ANSERGLOB, підбір кольору на будь-який смак з використанням європейської програми по підбору кольорів з будь-якого каталогу!

Ми працюємо на ринку Тернополя з 2007 року. За цей час виконано понад 150 проектів з утеплення та оздоблення фасаду будинків. У розділі сайту «Наші роботи» представлені далеко не всі виконані нами роботи. Звертаючись до компанії Ви можете розраховувати на високий професіоналізм, гарантію якості та прийнятні ціни. Досвід наших фахівців – це безцінний багаж і головний капітал компанії, а вдячні клієнти – основний мотиватор для розвитку і зростання.

Утеплення фасаду – комплексний вид робіт, для реалізації завдання по утепленню будинку ми пропонуємо використовувати різні технічні рішення і працюємо з кожним об’єктом індивідуально.

Для цього у нас існує налагоджений порядок роботи:

  •  виїзд нашого співробітника на об’єкт для проведення вимірів і оцінки
  •  виконання технічного розрахунку
  •  складання технічного завдання для виконання робіт
  •  розрахунок обсягу робіт і підбір матеріалу
  •  складання та узгодження кошторису з подальшим укладенням договору
  •  доставка необхідних матеріалів на об’єкт
  •  виконання робіт на об’єкті (монтаж фасаду)
  •  технічний нагляд або шефмонтаж
  •  здача роботи замовнику

Наша компанія – це сучасна організація, що динамічно розвивається та професійно здійснює комплексні роботи по теплоізоляції будівель, має стійку і надійну репутацію стабільної і відповідальної фірми.

Утеплення пінопластом мінватою все для утеплення фасаду будинку. асортимент будівельних товарів